Ervaringen met Gameskool

We proberen in Gameskool altijd nauw contact te houden met de deelnemers. Vragen stellen en probeersels laten zien kan via onze elearning omgeving en om de zoveel tijd vragen wij de cursisten ook om feedback. Benieuwd? Dit is wat onze cursisten antwoordden op de vraag wat ze van de lessen vonden:

Goed, leuke les! Niks op aan te merken.
Boeiend, vooral het idee over ‘Hoe je een game verzint’, niet in termen denken als: een maffia apen game, maar in termen als een spel waarin een soort dier schiet.
Tot nu toe vind ik de lessen goed in elkaar gezet, niet te moeilijk, goed opgebouwd.
Deze eerste paar lessen waren wel leuk met game maker werken
Het enigste wat mij stoort is als ik de knop verder gaan indruk en krijg een download file ik niet meer verder kan gaan ik moet dat terug naar de hoofdstukken en opzoeken waar ik gebleven was ..ook als ik op cijfer lijst druk is het niet helemaal duidelijk welke toetsen ik waar moet doen het is allemaal een beetje chaos
Ik vond de lessen erg interessant en leuk. Je leert al snel praktisch met game maker omgaan.
Ik vond alle lessen goed te doen. Niet te moeilijk, maar ook niet te makkelijk, eigenlijk goed op niveau. Ik vond de les van Chris Crawford wel een erg lange zit.
Ik vind het erg interessant. Ik ben nu ook meer te weten gekomen over hoe games eigenlijk werden gemaakt. En eigenlijk spelen we allemaal het zelfde spel maar dan in nieuw jasje en andere spelmechanics
Zeer goed!
Uitstekend werk, goed gedaan.
Persoonlijk dacht ik dat het niet zo breed op alles zou ingaan, en dat het soms een beetje moeilijk zou zijn. maar al bij al. Uitstekend!
De lessen zijn erg leuk, de afwisseling tussen theorie en video maakt het veel minder saai dan je misschien zou verwachten van een studie.
De lessen zijn echt uitzonderlijk goed te volgen en te begrijpen. Gamemaker wordt stapsgewijs uitgelegd en alles wordt zeer duidelijk verteld! Als ik het vergelijk met bijvoorbeeld gamemaker tutorials van youtube is dit echt het beste tot nu toe. De video’s zijn in HD en heel overzichtelijk! Kortom: GEWELDIG

Als je benieuwd bent naar meer feedback op Gameskool, kijk dan ook eens naar de bevindingen en worstelingen van Bas die als gamejournalist Gameskool aan het uittesten is.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *