Hieronder staat de ‘oude’ cursus Gameskool. Deze module is niet meer te koop. Je kan het lesmateriaal wel gratis bekijken op www.gameskool.org , zonder begeleiding.
Deze cursus is niet beschikbaar:
In de cursus programmeren leer je de basis van 2 verschillende programmeertalen: BASIC en Javascript. Beide talen worden veel gebruikt om games mee te maken maar ook buiten de wereld van gamedevelopment zijn het veel toegepaste programmeertalen.
De cursus bestaat uit 2 modules:
Beide modules zijn ook een (DIY) onderdeel van de complete Gameskool Compleet cursus. Als je geen behoefte hebt om de andere onderdelen te leren en je je vooral op de techniek van het maken van games wilt richten of als je gewoon wilt leren programmeren, dan is deze cursus programmeren voor jou bedoeld. De cursus programmeren is alleen los met begeleiding te kopen.
Prijs:
Programmeren (BASIC en Javascript): 150 euro.
Looptijd: 1 jaar